НАКАЗ 25. 01.2023р. № 08 0/д Про затвердження протиепідемічних заходів у Молодківському ліцеї на період карантину

Дата: 14 лютого о 15:20

Надвірнянська міська рада Івано-Франківської області

Молодківський ліцей

25. 01.2023р.                                     Молодків                                             № 08 0/д

Про затвердження протиепідемічних

заходів у Молодківському ліцеї на період карантину

Відповідно до статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", на виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Постанови головного санітарного лікаря України від 06.09.2021  № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», відповідно до листа управління освіти Надвірнянської міської ради від 25.01.2023р., з метою запобігання поширенню корона вірусної хвороби COVID -19

1. Покласти відповідальність за організацію та виконання протиепідемічних заходів на медичну сестеру Кисляк М.В.
    2. Медичній сестрі:

2.1. щоденно контролювати за виконанням заходів;

2.2. провести  роз'яснювальню роботу з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби (COVID-19) серед учасників освітнього процесу;

2.3. інформувати учасників освітнього процесу з питань вакцинації, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань та протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19);

2.4. розробити алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаною з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед здобувачів освіти та працівників закладу освіти;

2.5. недопускати до роботи персонал, визначеного таким, який потребує самоізоляції відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я;

2.6. провести інструктаж для працівників щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів.

2.7. допуск до роботи персоналу закладу освіти здійснювати за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно (далі - засіб індивідуального захисту). У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла понад 37,2° C та/або із ознаками гострого респіраторного захворювання, такий співробітник не допускається до роботи з рекомендаціями звернутись за медичною допомогою до сімейного лікаря.

2.8. при виявленні ознак гострої респіраторної хвороби в здобувача освіти, здійснити ізоляцію здобувача освіти в спеціально відведеному приміщенні закладу та поінформувати батьків через класного керівника

2.9. розмістити  в ліцеї інформацію про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю.

3. При появі підвищеної температури тіла понад 37,2° C або ознак гострого респіраторного захворювання вдома, співробітник повинен повідомити свого безпосереднього керівника та не виходити на роботу, одночасно звертаючись за медичною допомогою.

4. Обмежити проведення масових заходів в закритих приміщеннях (окрім заходів, необхідних для забезпечення функціонування закладу освіти - проведення педагогічних рад, нарад при директорі засідань методоб’єднань);

5. Для учнів 1 - 6 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання засобів індивідуального захисту.

5. Затвердити графік, за яким відбувається допуск здобувачів освіти до закладу, та маршрути руху здобувачів освіти.

6. Дозволити вхід та перебування в закладі освіти інших учасників освітнього процесу, зокрема батьків здобувачів освіти дозволяється з метою захисту прав здобувачів освіти, педагогічних та інших працівників закладу, реалізація ними прав, передбачених законодавством, за умови використання засобів індивідуального захисту, проведення термометрії та попереднього узгодження відповідних дій з керівником закладу.

7. Дозволити допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, за умови використання засобів індивідуального захисту, проведення термометрії, без попереднього узгодження з керівником закладу освіти.

8. У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 в одного з здобувачів освіти, всі інші учні  відповідного класу визнаються такими, що потребують самоізоляції.

9. Технічним працівникам:

9.1.  на всіх входах до закладу організувати місця для обробки рук антисептичними засобами;

9.2.  у санітарних кімнатах  забезпечити наявність рідкого мила та паперових рушників;

9.3. після проведення занять у кінці робочого дня проводити очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо).

9.4. на великій перерві  проводити провітрювання приміщень впродовж не менше 10 хвилин.

9.5. Санітарно-дезінфекційний режим у закладі освіти у період карантину організувати відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України 25 вересня 2020 року № 2205, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 року за № 1111/35394. Розрахунок необхідної кількості дезінфекційного засобу здійснюється відповідно до інструкції щодо використання засобу.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                                                             Наталія ІВАСИК

З наказом ознайомлені