НАКАЗ № 38 о/д від 22.04.2022 р.Про проведення дня Цивільного захисту

Дата: 14 лютого о 14:41

Надвірнянська міська рада Івано-Франківської області

Молодківський ліцей

22.04.2022 р.                                       Молодків                                           № 38 о/д

Про проведення дня

Цивільного захисту

Відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України, Положення про функціональну підсистему навчання  дітей  дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2016 року № 1400, наказу директора від 05.01.2022р. №02а/г, на виконання плану ЦЗ Молоківького ліцею та з метою закріплення теоретичних знань працівників, учителів та учнів по ЦЗ, активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дій в умовах можливого погіршення воєнно-політичної обстановки та виникнення надзвичайних ситуацій

1. Підготувати і провести День Цивільного Захисту 19 травня 2022р. у змішаному режимі( очно для вчителів і працівників; дистанційно для учнів)
  2. Метою та завданнями «Дня цивільного захисту», об'єктового тренування та тренування з відпрацювання дій на випадок пожежі визнати:

2.1. Навчання керівного складу, організації та проведення заходів цивільного захисту у ліцеї.

2.2. Перевірка дій учасників освітнього процесу та постійного складу ліцею при надзвичайних ситуаціях та при виникненні пожеж.

2.3. Контроль знань і умінь постійного складу ліцею відповідно до програми загальної підготовки, а також під час проведення об'єктового тренування та тренування з відпрацювання дій на випадок пожежі.

2.4. Практичне закріплення учнями та працівниками теоретичного матеріалу щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій та пожеж. 2.5. Формування в учнів високих морально-психологічних якостей, патріотизму, любові до Батьківщини, відваги, мужності, витримки, ініціативи,  самовідданості при виконанні завдань Цивільного Захисту

1.  До участі в підготовці і проведенні Дня ЦЗ залучити керівний і склад ЦЗ ліцею, особовий склад ланок цивільного захисту
  2. Посадовій особі з питань ЦЗ ліцею Демидюку Т.М. розробити та представити на затвердження план підготовки та проведення «Дня цивільного захисту», об'єктового тренування та тренування з відпрацювання дій на випадок пожежі .
  3. Завгоспу Василику В.М., забезпечити ланки цивільного захисту необхідним майном і підготувати територію ліцею.
  4. Організацію і проведення Дня ЦЗ покласти на комісію у складі: голова- директор ліцею Івасик Н.М.

члени комісії- начальник штабу Демидюк Т.М. , заступник начальника      органу управління цивільного захисту –Яблінчук Я.М., вчитель предмету «Захист України»,  помічник начальника органу управління цивільного захисту – Нікольський О.М., заступник директора з виховної роботи, заступник начальника органу управління цивільного захисту по евакуації – Дричак Ю.Ф. заступник директора з навчально – виховної роботи.

1. Ланкам цивільного захисту відпрацювати практичні дії по виконанню норм ЦЗ
  2. Провести навчання вчителів, особового складу формувань, робітників та службовців, не задіяних у формуваннях, у складі навчальних груп згідно з рекомендованою тематикою  згідно розкладу занять.
  3. Класним керівникам 1-11 класів

8.1. Провести виховні години спілкування на тему «Правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій: воєнного, природного, техногенного, соціального характеру»

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

Директор ліцею                                                        Наталія  ІВАСИК