НАКАЗ Від 27. 01.2022р. № 07 о/д Про призначення відповідального за формування комплектів реєстраційних документів учасників ЗНО-2022

Дата: 22 квітня 2022 о 19:04

Від 27. 01.2022р.                                                                           № 07 о/д

Про призначення відповідального

за формування комплектів

реєстраційних документів

учасників ЗНО-2022

Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом  МОН від 22.11.2021 №1270 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.01.17 №25", Наказом МОН від 02.11.2021 №1166 "Про організацію та проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти", Наказом МОН від 05.05.2021 №498 "Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти", Наказом МОН від 29.08.2016 №1027/900 (спільний з МОЗ) "Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність", Наказом УЦОЯО від 26.11.2015 №95 "Про затвердження Умов участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання"

1. Призначити відповідального за своєчасне формування комплектів реєстраційних документів випускників 11-го класу, які складатимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання в Молодківському ліцеї заступника директора з навчально-виховної роботи Дричака Ю.Ф.
  2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Дричаку Ю.Ф.

2.1. Забезпечити реєстрацію усіх учнів 11 класу для участі в ЗНО.

1. Надати допомогу у підготовці та  поданні  реєстраційних документів особам, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання;
    2.  сприяти реєстрації та навчанню осіб – педагогів школи, які залучаються до роботи в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання та екзаменаторів (згідно з графіком ЛРЦОЯО).
    3. Сформувати комплект реєстраційних документів кожного випускника закладу (правильно оформлена реєстраційна картка; копія документа, що посвідчує особу;)
    4. Сформувати список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього оцінювання.
    5. надіслати комплекти реєстраційних документів учасників для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО до Івано-Франківського регіонального центру якості освіти, засвідчені підписом директора та печаткою загальноосвітнього навчального закладу до 01 березня 2022 року
  1. Дричак Г.І., класному керівникові 11-го класу:
    1. Ознайомити учнів та їх батьків із нормативно-правовими документами, що регламентують проведення ЗНО у 2022 році.
    2. Надавати випускникам консультаційну допомогу з питань реєстрації для участі в ЗНО.
  2. Вчителям-предметникам:
    1. Забезпечити належну підготовку учнів 11-го класу до державної підсумкової атестації з української мови, історії України, математики у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
    2. Систематично проводити консультації з предметів, що виносяться на ДПА, для учнів 11-го класу з метою підвищення їх рівня знань.

1. Відповідальність за організацію виконання даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Дричака Ю.Ф.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор__________ Н.ІВАСИК