Наказ Від 01.11.2021р. №156-о/д Про підсумки проведення тижня початкової освіти

Дата: 22 квітня 2022 о 18:42

Наказ

Від 01.11.2021р.                                                                              №156-о/д

Про підсумки проведення тижня

початкової освіти

На виконання наказу від 08.10.2021р.   №148-о/д  по ліцею  та з метою перевірки продовження впровадження  принципів НУШ та компетентнісного підходу до навчання у початковій школі проходив тиждень методичної роботи з 10 по 22 жовтня. Мета декади: всебічно розвивати та виховувати особистість, реалізовувати компетентнісний підхід у навчанні через формування в учнів бажання і вміння вчитися, повноцінні мовленнєві, читацькі, обчислювальні уміння і навички, уміння і навички здорового способу життя, створення  ситуацій успіху.

Результат: учні початкової школи мають набути достатній власний досвід культури спілкування і співпраці у різних видах навчальної діяльності, само-вираження у творчих видах завдань.

Заходи в межах декади проводились в інноваційній формі. В початковій школі працює 8 педагогів, кожен з котрих взяв активну участь в підготовці й проведенні заходів в межах декади. У 1-4-х класах були проведені такі уроки та виховні заходи:

У 1-А класі Ковалюк Ганна Василівна провела урок на тему «Закріплення букви «о» . Вчителька навчає дітей критично мислити, формує наскрізні вміння , інтегруючи навчальні предмети, звертає увагу на формування компетентностей учнів. Уроки у вчительки неповторні та цікаві. Застосовує різні види діяльності, різноманітні хвилинки, що сприяють розвитку уяви, мислення, створюють атмосферу зацікавленості, ситуації успіху, творчої співпраці вчителя та учнів.

У 1-Б класі Шибіста Галина Федорівна провела урок математики на тему: « Вивчення цифри «6». Вчителька добре володіє методикою викладання предмету, що дозволяє виходити їй на високий рівень навчання. Більшість учнів виявляють зацікавленість, уміння працювати самостійно, аналізувати. На уроці спостерігається продуктивна система роботи, з дотриманням принципу послідовності. Вчителька використовує ІКТ для роботи та різні інноваційні  методики.

У 3-Б класі Івасик Галина Іванівна провела урок з предмета «Я досліджую світ» на тему: «Самооцінювання». Учителька застосовує словесні, практичні, проблемно-пошукові методи навчання, створює ігрові ситуації, використовує різні види та прийоми роботи. На своїх уроках вона здійснює індивідуальний підхід до учнів, привчає дітей працювати самостійно, застосовує приклад наступності. Велику увагу приділяє мотивації учнів до навчання, вміє заінтригувати і зацікавити.

У 4-Б класі провела урок з читання на тему: «Легенди рідного краю». Вчителька велику увагу приділяє розвитку зв’язного мовлення, при цьому використовує ігрові моменти, застосовує індивідуальний підхід, нестандартні форми проведення уроків, що допомагає активізувати увагу учнів, зацікавити їх. Веде велику роботу з поповнення лексичного запасу учнів. Формує в учнів вміння застосовувати на практиці набуті знання.

Кисляк Любов Федорівна провела з учнями 4-А класу урок-проект у шкільній бібліотеці на тему: «Казками та легендами повито рідний край». Діти готували легенди про свої «кутики», малювали малюнки свого рідного краю. Вчителька провела цікаву розповідь про рідне село. Любов Федорівна на високому методичному рівні проводить уроки, використовує нестандартний підхід до навчання, вміє зацікавити учнів, навчає їх практично застосовувати набуті знання.

В ході проведених уроків вчителі початкових класів по-різному продемонстрували свій рівень професіоналізму, фахової компетентності та педагогічної майстерності. Такі вчителі: Шибіста Г.Ф, Ковалюк Г.В., Вірстюк О.В., Івасик Г.І., Кисляк Л.Ф. використовували  інноваційні педагогічні технології й методики , реалізовували  компетентнісний підхід у навчанні , створювали ситуацію успіху на уроках.

Виходячи з вищевикладеного,

1. Відзначити сумлінну та якісну  роботу вчителів початкових класів Шибістої Г.Ф, КовалюкГ.В., Івасик Г., Вірстюк О.В., Кисляк Л.Ф.
  2. Вчителям початкових класів сприяти постійному впровадженню ефективних та раціональних методів навчання та виховання. Продовжувати застосовувати інтерактивні технології, підвищити грамотність учнів, культури мовлення та письма. Продовжувати застосовувати рівневе оцінювання шляхом спостереження. Залучати батьків до заповнення свідоцтв досягнень учнів.
  3.  Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально – виховної роботи Демидюка Т.М.

Шибіста Г.Ф.

Ковалюк Г.В.