Наказ від 17.12.2021р. №176 о/д про організацію і проведення Дня святого Миколая та новорічних свят

Дата: 22 квітня 2022 о 18:51

Наказ

від 17.12.2021р.                                                                           №176 о/д

про організацію і проведення

Дня святого Миколая та новорічних свят

В зв’язку зі святкуванням Дня Святого Миколая, Новорічних та різдвяних свят, на виконання річного плану Молодківського ліцею Надвірнянської міської ради, Закону «Про пожежну безпеку», відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами від 20 жовтня 2021 р. № 1096,з метою організації змістовного дозвілля вихованців під час свят та зимових канікул, популяризації кращих традицій, звичаїв і обрядів українського народу, попередження дитячого травматизму при проведенні заходів,

1. Свято Дня Св. Миколая для 1-4 класів провести окремо у класних кімнатах для кожногокласу, в приміщенні з 2-ма евакуаційними виходами 17.12.2021р. об 11.00 годині.

2. Провести інструктажі всіх учасників навчально виховного процесу з усіх питань безпеки життєдіяльності.

3. Заступнику директора з виховної роботи Нікольському О.М. оформити документи на отримання подарунків до свята Св. Миколая для учнів 1-4 класів та групи підготовки 5-тирічного віку, подарунки видати дітям 17.12.2021р. відповідно до списку учнів.

4. Заступнику директора з виховної роботи Нікольському О.М. оформити документи на отримання подарунків до Новорічних свят, подарунки видати дітям до 30.12.2021р. відповідно до списку учнів.

5.Класним керівникам всіх класів під час зимових канікул відвідати хворих дітей та вручити їм подарунки.

6. Встановити ялинку в стандартній стійкій основі, гілки ялинки повинні бути не ближче 1м від стін і підлоги.

7. Кількість присутніх у актовій залі не повинна перевищувати допустимих норм

8. Для ілюмінації ялинки використати гірлянди з потужністю лампочок 2.5Вт.

9. Під час проведення свят забезпечити утримання дверей на шляхах евакуації постійно відчиненими;

10. Всім  класним керівникам і вчителям провести бесіди з учнями за темою: «Протипожежна безпека під час проведення новорічних свят» та «Дотримання правил протиепідемічної безпеки і санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

11. Заступнику директора з виховної роботи Нікольському О.М. та педагогу організатору Кисляк Г.І. провести фестиваль колядок та  новорічні свята:

а) 1-4 класи –24- 28.12.2021р. ;б) 5-9 класи – 24-29.12.2021р.

12.Заступнику директора виховної роботи Нікольському О.М.організувати чергування педагогів по школі:

13.Завгоспу Василику В.М. забезпечити інвентар протипожежної безпеки.

14. Призначити відповідального за протипожежну безпеку під час новорічних свят завгоспа Василика В.М.

15. Заборонити прикрашати ялинку целулоїдними іграшками,  і ватою( легкозаймистими речами)

16. Заборонити застосування для прикраси ялинки свічок, бенгальських вогнів, застосування піротехнічних виробів при проведенні свята.

17.Заступнику директора з виховної роботи Нікольському О.М розробити план виховної діяльності на зимові канікули,

18.Класним керівникам довести інформацію про організацію дозвілля , відпочинку вихованців, правила безпечної поведінки під час зимових канікул до відома батьків

19. Класним керівникам провести дні безпеки життєдіяльності з 27 по 30.12.2021р. під час яких повторити правила поведінки на вулицях, у громадських місцях та вдома, зосередивши увагу на правилах дорожнього руху, поведінки з вогнем та вибухонебезпечними предметами, правилах поведінки на воді та льоду.

20. Контроль за виконання цього наказу залишаю за собою.

Директор__________ Івасик Н.М.